Kaş’tan Antalya Havaalanına Özel araçla transfer hizmeti nasıl sağlanır?
Kaş’a nasıl gidilir? Kaş’a nasıl giderim? Kaş ulaşımı nasıl yapılır? gibi tüm sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Öncelikle Transfer” nedir onu anlatalım. Bir kaç çeşit Transfer türü vardır. Bunlara; özel transfer, özel havaalanı transfer, Paylaşımlı Transfer diye adlandırılabilir.


Özel Transfer Nedir?

Kaş Antalya Özel Transfer şu şekilde olur;

Kaş’ta istediğiniz bir noktadan, kaldığınız otelden, aparttan veya gönderdiğiniz bir WhatsApp konumudan sizi özel şöförlü ve sadece size ait aracımızla sizi alır, Antalya Havaalanı’na transferinizi gerçekleştirmek üzere yola çıkarız ve havaalanı girişine kadar bırakılırsınız. Kaş – Antalya Transfer süresi yolun tam ortasında verilen kısa bir mola ile birlikte 3.30 saat sürer. Kaş – Antalya arası 200 km dir ve Kaş – Antalya arası 3 saat sürer.


Paylaşımlı Transfer Nedir?

Kaş – Antalya Paylaşımlı Transfer şu şekilde olur;
Kaş’ta (Merkez), Bizim tarafımızdan belirlenen bir konumdan, büyük minibüs tarzı bir araçla birlikte (ortalama 18 kişilik) araçtaki diğer misafirlerle birlikte Antalya Havaalanına transferiniz sağlanır.


Kaş – Antalya yol güzergahı nasıldır? yolculuk nasıl geçer?

Kaş – Antalya yolu güzergahı şöyledir; Kaş (Merkez) den hareket edilerek, Demre, Beymelek, Finike, Kumluca, Olimpos, Kemer, Antalya ve son olarak Antalya Havalimanı (AYT)’nda yolculuk sona erer.

Yol, Beymelek’e kadar düz hatlarda geçer, Olimpostan sonra virajların olduğu yarım saatlik bir bölgeden geçilir ve başka alternatifi maalesef şimdilik yoktur. Şöförlerimizin gayet dikkatli ve yol, hız kurallara uygun olarak araç kullansalarda eğer mideniz hassassa veya Vertigo gibi bir hastalığınız varsa bu yol sizi biraz yorabilir. Bir dahaki sefere Kaş’a Dalaman Havaalanı üzerinden gelmek isterseniz daha kısa ve düz hatlı bir yolu tercih etmiş olursunuz.

Manzaranın tadını çıkarmanız dileğiyle.